NÁŠ TÍM

Mgr. NATÁLIA KOPČANOVÁ
konateľka spoločnosti Koruna Academy s.r.o

Mgr. Natália Kopčanová vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Po skončení štúdia pracovala desať rokov v leteckom sektore. Má bohaté skúsenosti s vedením tréningov v oblasti manažérskych , komunikačných a prezentačných zručností a manažmentu ľudských zdrojov najmä v oblasti vip služieb na Slovensku a v zahraničí. Je majiteľkou dostihovej stajne Koruna.

PhDr. DAGMAR KOPČANOVÁ, PhD.
lektorka, odborná konzultantka

PhDr. Dagmar  Kopčanová  PhD. Je poradenská psychologička a terapeutka, ktorá  má  dlhoročné skúsenosti v oblasti psychologického a výchovného poradenstva, školskej psychológie a rodinnej terapie. Okrem pôsobenia na Výskumnom ústave detskej psychológie a patopsychologie, taktiež externe prednáša študentom VŠZaSP sv. Alžbety v Bratislave.  Spolupracuje s viacerými mimovládnymi  domácimi i zahraničnými organizáciami. Zapája sa tiež do projektov v rámci medzinárodnej organizácie UNESCO, kde pôsobí ako lektorka a medzinárodná konzultantka.

Ing. MAREK TRUBAČ

Lektor etikety a diplomatického protokolu

Ing. Marek Trubač sa stal hovorcom prezidenta Slovenskej republiky, Ivana Gašparoviča v roku 2004. Vyštudoval Slovenskú poľnohospodársku univerzitu v Nitre. V minulosti pôsobil ako redaktor vo viacerých médiách – začínal v Rádiu Nitra, neskôr bol redaktorom v Rádiu Forte, televízii VTV, Luna a TA3, rádiu Expres. Je odborníkom na komunikáciu, protokol a etiketu. Počas desiatich rokov v Prezidentskom paláci sa okrem komunikácie podieľal aj na vrcholných protokolárnych podujatiach ako SummitBush-Putin 2005, Summit hláv štátov V4 2008 a 2012, návšteva kráľovnej Alžbety II. 2008 a vrcholná schôdzka prezidentov Slovakia Summit 2013. V minulosti pôsobil 10 rokov v médiách ako televízny a rozhlasový moderátor a reportér. V súčasnosti sa profesionálne venuje poradenstvu a vzdelávaniu v oblasti komunikácie, protokolu a etikety, event manažmentu a publikačnej činnosti.

Mag. Ing. THOMAS HRASTNIK

Lektor,  Manažér projektov pre zahraničie

Mag. Ing.Thomas Hrastnik sa narodil vo Švédsku. V roku 1972 sa presťahoval do Rakúska. Je absolventom Vysokej Technickej Univerzity pre obchod a technológiu a mechanické inžinierstvo v Modlingu, Rakúsko. Taktiež študoval sociálne a ekonomické vedy s dôrazom na sociológiu na univerzite vo Viedni. Od roku 1997 je výkonným riaditeľom firmy VWG vo Viedni  “Volkswirtschaftliche Gesellschaft Wien“. Špecializuje sa aj na vzdelávanie dospelých, kaučovanie a vedenie a rozvoj osobnosti. Je organizátorom konferencií a mnohých projektov najmä v Európe.

 

Ing. PETRA BARANOVIČOVÁ
profesionálna fotografka, oddelenie modelingu a hostessingu

Ing. Petra Baranovičová vyštudovala architektúru na STU v Bratislave. V tom období sa však stretla s fotografiou. Tu sa začala jej cesta k módnej fotografii, ktorou sa dnes úspešne živí. Ako profesionálna fotografka so zameraním najmä na Beauty & Fashion fotografiu spolupracuje s modelingovými agentúrami, návrhármi a vizážistami. Jej odborné a profesné znalosti dopĺňa profesionálna retuš portrétov. Podľa jej slov je najdôležitejšia na kvalitnej Beauty & Fashion snímke, súhra konceptu, svetla a okamihu. Dôležitosť prisudzuje aj zohranému tímu profesionálov.