NÁŠ TÍM

Mgr. NATÁLIA KOPČANOVÁ
lektorka, konateľka spoločnosti Koruna Academy s.r.o

Mgr. Natália Kopčanová vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Po skončení štúdia pracovala desať rokov v leteckom sektore. Má bohaté skúsenosti s vedením tréningov v oblasti manažérskych , komunikačných a prezentačných zručností a manažmentu ľudských zdrojov najmä v oblasti vip služieb na Slovensku a v zahraničí. Je majiteľkou dostihovej stajne Koruna.

Mgr. JANKA LACKOVÁ

lektorka, Senior Consultant & Coach, Recruiting Expert

Mgr. Janka Lacková je absolventkou štúdia psychológie na UK v Bratislave. Má vyše 10 ročnú prax v oblasti náboru, riadenia a rozvoja ľudí.

Pôsobila ako Recruiting lead v spoločnosti Accenture, hodnotiteľ a interviewer pre Motiv P a je tiež certifikovanou koučkou integratívneho koučingu. Venuje sa HR poradenstvu, náboru, koučingu, workshopom, školeniam, assessment a development centrám, hovorí anglicky a nemecky. Jej témami sú Linked in, Recruiting, Koučing na pracovisku, Recruiting marketing, Komunikácia a asertivita.

Má 2 deti a okrem iného je autorkou rozvojových projektov pre mamy „Ako sa nezblázniť na materskej“, „Koučing pre mamy“ a „Šťastná mama. Je spoluautorkou knihy Mamou po 30.

PhDr. DAGMAR KOPČANOVÁ, PhD.
lektorka, odborná konzultantka

PhDr. Dagmar  Kopčanová  PhD. Je poradenská psychologička a terapeutka, ktorá  má  dlhoročné skúsenosti v oblasti psychologického a výchovného poradenstva, školskej psychológie a rodinnej terapie. Okrem pôsobenia na Výskumnom ústave detskej psychológie a patopsychologie, taktiež externe prednáša študentom VŠZaSP sv. Alžbety v Bratislave.  Spolupracuje s viacerými mimovládnymi  domácimi i zahraničnými organizáciami. Zapája sa tiež do projektov v rámci medzinárodnej organizácie UNESCO, kde pôsobí ako lektorka a medzinárodná konzultantka.

Ing. MAREK TRUBAČ

Lektor etikety a diplomatického protokolu

Ing. Marek Trubač sa stal hovorcom prezidenta Slovenskej republiky, Ivana Gašparoviča v roku 2004. Vyštudoval Slovenskú poľnohospodársku univerzitu v Nitre. V minulosti pôsobil ako redaktor vo viacerých médiách – začínal v Rádiu Nitra, neskôr bol redaktorom v Rádiu Forte, televízii VTV, Luna a TA3, rádiu Expres. Je odborníkom na komunikáciu, protokol a etiketu. Počas desiatich rokov v Prezidentskom paláci sa okrem komunikácie podieľal aj na vrcholných protokolárnych podujatiach ako SummitBush-Putin 2005, Summit hláv štátov V4 2008 a 2012, návšteva kráľovnej Alžbety II. 2008 a vrcholná schôdzka prezidentov Slovakia Summit 2013. V minulosti pôsobil 10 rokov v médiách ako televízny a rozhlasový moderátor a reportér. V súčasnosti sa profesionálne venuje poradenstvu a vzdelávaniu v oblasti komunikácie, protokolu a etikety, event manažmentu a publikačnej činnosti.