O SPOLOČNOSTI

„Aj Vaše vzdelávanie bude
korunované úspechom“

Sme schopní:

-efektívne sa venovať interným aj externým zákazníkom,  pričom niektorí z nich  vyžadujú vysokú úroveň trpezlivosti, taktu, diplomacie aby zmiernili hnev a zbierali  presné informácie, a konflikty by vyriešili.

- pomáhať hosťom  prinášať tie najkrajšie skúsenosti

- vystupovať voči klientom ako ambasádor  poskytovaním odbornej pomoci a informácií o atrakciách v lokálnych podmienkach

- ponúkať široký výber alternatív pre uspokojenie hosťa

- zabezpečiť lístky pre všetky show, športové a špeciálne podujatia

- poskytnúť informácie týkajúce sa obchodov, veľkých nákupných centier, zábavných parkov, rekreačných zariadení, atď.

- objednať dopravu a zariadiť letiskový pick-up pre VIP hostí

- pomôcť hosťom s concierge službami odpoveďami na otázky týkajúce sa  hotelových zariadení, zasadačiek, aktivít a podujatí ktoré sa na mieste konajú

-pomáhať hosťom, ktorí kontaktujú miesto predtým, než sa dostavia a poskytnúť nadštandardné dovolenkové služby

- pomáhať hosťom s concierge službami pomocou zodpovedania otázok týkajúcich sa zabezpečnia večerí zábavy, športových podujatí, rekreácie, výletov, zdravotných a skrášľujúcich služieb, starostlivosti o deti, dopravy, pobožností, kultúrnych aktivít, nakupovania, kvetinových služieb a ďalšícj služieb o ktoré klienti požiadajú.

  • Sme personalizovaným súkromným  luxusným cestovným VIP servisom

Vyslovte svoje želanie, to po čom túžite  v rátane krátkodobého, stredno alebo dlhodobého termínu  a my nájdeme pre vás perfektnú dovolenkovú destináciu. Spolupracujeme s významnými medzinárodnými  spoločnosťamia pomôžeme s krátkodobým VIP pobytom v apartmánoch, luxusných vilách, domami na požiadanie, a ďalších VIP výhodných možnostiach

O NÁS

História spoločnosti sa začala písať už v r.1990 kedy jedna zo súčasných lídrov spoločnosti - PhDr. Dagmar Kopčanová PhD. začala pripravovať v spoločnosti Hostess Int. v Bratislave nové palubné sprievodkyne a hostesky. Jej dcéra Natália po absolvovaní Vysokej školy Univerzity Komenského  začala lietať do mnohých krajín a objavovať nové kultúry. Po mnohých rokoch v oblasti letectva a najmä VIP letectva sa rozhodla založiť vlastnú spoločnosť zameranú na vzdelávanie a školenie v oblasti leteckej prepravy, hostessingu, modelingu a v oblasti VIP servisu.

Láska ku koňom sa stala inšpiráciou pre vznik mena spoločnosti - spoločnosť je pomenovaná menom prvého koňa Koruna - ako symbol koruny dosiahnutia úspechu v biznise a v splnení snov. Filantropia bola a je súčasťou každej spoločnosti, ktorá má určujúci smer v ľudskej histórii. V každej spoločnosti mala filantropia rozličnú formu, zmysel a poslanie. Chceme nájisť to, čo spája naše ciele v spoločenskej zodpovednosti prostredníctvom projektov s týmito komunitami. Naše charitatívne poslanie je prezentované prostredníctvom dostihovej stajne Koruna Academy -prostredníctvom nášho dostihového koňa - Unique Pilota, ktorý bol kúpený v roku 2015 na dražbe v Newmarkete, v Anglicku ako nepomenovaný ročný kôň a dostal meno symbolizujúce jedinečnosť a letectvo.

Koruna Academy s.r.o bola založená z dôvodu vzdelávania a poradenstva pre mladých ľudí a má byť nástrojom lepšej uplatniteľnosti na trhu práce. Súčasťou našich aktivít je vytvorenie a poskytovanie vzdelávacích programov, školení, kurzov ako aj zvyšovanie účasti osôb na aktivitách v rámci ďalšieho vzdelávania.

Náš tím expertov Koruna Academy VIP ponúka personalizované služby určené na zabezpečenie pracovných ciest pre vysokopostavených podnikateľov, manažérov,  obchodných riaditeľov a všetkých jednotlivcov, ktorí tvrdo pracujú, ale pritom si chcú aj užiť svoj život.

Naše osobné a obchodné návrhy sú dizajnované tak, aby pomohli našim klientom zvládnuť vyhradený čas maximálne efektívne a okamžite po tom, ako sa ich noha dotkne zeme. Ponúkame tiež jedinečné služby - ako napríklad lety helikoptérou, súkromne sprevádzané výlety, bezpečnostné služby, prevoz súkromným lietadlom, letiskový VIP lounge a veľa iných.

Po oddychu sa znova vrátite k svojmu biznisu a súkromným záležitostiam. My sa postaráme o všetky vaše potreby.

VENUJEME SA ŠKOLENIU NOVÝCH HOSTESIEK, PROMOTÉROV, ZAČÍNAJÚCICH MODELIEK A MODELOV.

Viac o našich aktivitách v oblasti modelingu:

www.korunamodels.com

Viac o našich aktivitách v oblasti školenia vo vip letectve.

www.korunafly.com

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti leteckej prepravy vyškolíme aj budúcich VIP palubných sprievodcov a postaráme sa o ich budúcu leteckú kariéru. Pomôžeme Vám podporiť a zviditeľniť Vašu značku, určitý produkt alebo službu a pre zákazníkov sa stane atraktívnejším.

Sme pripravení zaistiť a poskytnúť profesionálne služby pri kultúrnych, vzdelávacích, obchodných a iných spoločenských akciách.

Náš profesionálny tím odborníkov sa postará o to, aby ste mali možnosť nahliadnuť do umeleckej fotografie aj do oblasti filmu, etikety, psychológie a tým zlepšiť vzťahy s okolím, prípadne si zahrať vo filme, či v seriáli.

Prostredníctvom našej dostihovej stajne Koruna podporujeme charitatívne organizácie. V roku 2017 nám náš dostihový kôň Unique Pilot vybojoval krásne druhé miesto a majiteľské prémie sme venovali deťom z Kardiologického centra v Bratislave.

NAŠIM CIEĽOM JE PROSTREDNÍCVOM VZDELÁVANIA ZDOKONALIŤ VÁŠ ŠARM, SEBAVEDOMIE, VYZDVIHNÚŤ A HARMONIZOVAŤ VAŠU OSOBNOSŤ.