FIREMNÉ A PEDAGOGICKÉ VZDELÁVANIE

Naša spoločnosť je schopná realizovať kurzy, školenia a tréningy kdekoľvek na Slovensku a v zahraničí.Množstvo špičkových lektorov s praxou, kompletne zariadené učebne a pripravená technika sú vám k dispozícii. Sme pripravení plniť akékoľvek požiadavky pri realizácii vzdelávania pre vašu firmu, či spoločnosť.

V prípade, že potrebujete vzdelávať svojich zamestnancov alebo kolegov ste na správnej adrese. Máme nielen špičkových lektorov s praxou, ale hlavne ako spoločnosť tisíce spokojných zákazníkov a dlhoročné skúsenosti s procesom vzdelávania a výučby. Sme pripravení pre vás školiť jedného, dvoch či troch zamestnancov, ale aj veľké skupiny. Pritom vám vieme ponúknuť výhodné ceny vzdelávania a pre skupiny poskytnúť aj množstevné zľavy.

 

Spolu s cenovou ponukou vám vieme dodať aj referencie, mená lektorov a ich hodnotenia, pretože iba tak si môžete byť istí kvalitou.

Pre firmy a spoločnosti vieme ponúknuť nasledovné spôsoby vzdelávania

  • Skupinové kurzy v našich priestoroch – od troch účastníkov sa nemusíte radiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený a vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete. 

  • Skupinové kurzy v priestoroch spoločnosti – vieme prísť za vami, nech ste kdekoľvek na Slovensku alebo v zahraničí. Od troch účastníkov sa nemusíte radiť do našich skupín, ale pripravíme vám uzatvorený a vlastný tréning na mieru.

  • Individuálne kurzy – výhodný spôsob pre vedenie spoločnosti, manažérov alebo jednoducho pre osoby, ktoré vo vašej firme majú vlastné otázky na lektora a potrebujú preberať vlastné témy.
  • Konzultácie a koučing – vy máte mnoho otázok a my pre vás na ne mnoho odpovedí. Pošleme vám lektora na pravidelné alebo nepravidelné stretnutia, podľa vašich požiadaviek.

Máte záujem o preškolenie zamestnancov od jednej osoby až po stovky osôb?

Kontaktujte nás a pomôžeme vám realizovať firemné školenie alebo tréning

МЫ ВАС ЗАИНТЕРЕСОВАЛИ?

Телефон: + 421 905 033 970
Email: info@koruna-academy.com