VIP CONCIERGE SERVIS

Koruna Academy VIP

…ponúka osobné luxusné služby na najvyššej úrovni  ako v strednej Európe, tak aj po celom svete, pre rozmanitý servis a požiadavky súkromných klientov.

Prihláste sa ku nám  ešte dnes, aby sme Vám mohli pripraviť osobný VIP balíček, pomocou ktorého splníme všetky Vaše potreby!

Veľmi skúsený VIP tím Koruna Academy reaguje na  takmer každú požiadavku, čí potrebu a ponúka služby pre každého klienta. Naše ďalšie služby sa dajú rezervovať jednotlivo, alebo ako celok a obsahujú

 • VIP bezpečnosť
 • Hotelové ubytovanie
 • Prenájom auta & Limuzin Servis
 • Prenájom jachty
 • VIP Lounge
 • Súkromné lietadlo
 • Reštaurácie  & VIP ubytovanie
 • Eventy & tlačové konferencie
 • Zábava
 • Osobný štylista
 • Služby zdravotného charajteru

Koruna Academy VIP súkromné bezpečnostné služby. Ste v dobrých rukách!

Súkromné VIP helikoptéry. Najlepšia cesta ako sa dostať do sveta. 

Ak plánujete cestovať do niekoľkých destinácií vo svete mali by ste zvážiť našu službu VIP helikoptéry. Je to rýchle a pohodlné.

Služba VIP helikoptéry poskytuje jednotlivcom, párom a rodinám rýchlu a zábavnú možnosť ako sa prepraviť z jedného miesta na druhé.

Naše charterové helikoptéry ponúkajú vzrušujúci a pohodlný let, ktorý nielenže naplní Vaše očakávania, ale dopraví Vás načas na akékoľvek podujatie alebo dovolenkovú destináciu.

Vysoké očakávania vyžadujú jedinečné skúsenosti. Ak potrebujete viac informácií o helikoptérových letoch, kontaktujte nás mailom na adrese:

 Ak cestujete za biznisom alebo len tak - pre potešenie, dokážeme  pochopiť aj mimoriadne bezpečnostné potreby našich klientov  a poskytnúť im spoľahlivú súkromnú bezpečnostnú ochranu. 

Mnohí z našich klientov – najmä politici zo zahraničia , ľudia z biznisu , celebrity a verejní činitelia – vyžadujú pri svojich cestách bezpečnosté opatrenia. Preto im poskytujeme  adekvátne riešenia k najvyššej spokojnosti.

Pre našich klientov koordinujeme a zariaďujeme cestovné návštevy a zabezpečujeme všetky potrebné bezpečnostné opatrenia. S našim zázemím a skúsenosťami vieme ako kombinovať efektívnosť cesty s očakávanou súkromnou bezpečnosťou.

To je jedna z vecí, ktorým sa odlišuje Koruna Academy VIP tím od štandardných bezpečnostných spoločností. Naši špecialisti sú vysoko trénovaní bývalými bezpečnostnými agentami z elitných služieb,ktoré diskrétne garantujú pokoj duše a celkovú pohodu počas letu.

Ak je bezpečnosť cestovnou podmienkou, potrebujete tím ako je Koruna Academy VIP po svojom boku. Ďalšie informácie o našich bezpečnostných službách môžete získať kontaktovaním nás na adrese:

mail: office@koruna-academy.com

Našim cieľom je zmeniť Vašu pôvodnú leteckú skúsenosť z pocitu “len to vydržať ” na pocit príjemného užívania si letu. Naše vedomosti a skúsenosti s letiskami sú k dispozícii Vašim klientom od chvíle kedy opustili domov až do príchodu určenej destinácie. Špecializujeme sa na komplexné, multidestinačné cesty, pomoc a vedenie . A čo je na  tom najlepšie? Všetky VIP letiskové potreby obstaráva iba jedna osoba, ktorá pracuje len s jedným poskytovateľom a ktorá na záver cesty vypracuje len jednu kompletnú faktúru..

S Koruna Academy VIP je každá cesta zábavná, jednoduchá a časovo efektívna. Tak ako by to malo byť.

Plánujete multi-destinačnú pracovnú cestu ? Potrebujete spoločnosť so spoľahlivými dopravnými službami.

Ktokoľvek letí do niekoľkých destinácií formou kratších letov navzájom prepojených pozná trápenia, ktoré sprevádzajú ubytovanie a požičanie auta, nehovoriac o takých mimoriadnych požiadavkách, akými sú osobná asistencia, bezpečnosť, rokovacie salóniky, príprava tlačovej konferencie, lístky na kultúrne podujatia atď.

A vtedy prichádza Koruna Academy VIP.

Postaráme sa o všetky Vaše potreby prostredníctvom jedného poskytovateľa a jednej kontaktnej osoby, s jednou faktúrou na konci cesty.

Služba VIP súkromného lietadla.

Luxus a výkon v kombinácii.

PLánujete  cestu s niekoľkými krátkymi letmi? Hľadáte služby najlepšieho dodávateľa súkromných lietadiel? Najlepšie je začať s návštevou  novej krajiny  prostredníctvom  použitia VIP súkromného lietadla   

Veľa z našich klientov požaduje služby súkromného lietadla z jednej medzinárodnej destinácie do druhej prípadne lietanie v jednej krajine. Hľadajú  súkromné lety, ktoré sú rýchle, ľahké a dôveryhodné- a chcú mať to najlepšie. Klienti využívajú naše služby radi, nakoľko im ušijeme na mieru skúsenosti v ktorých sa spája luxus, bezpečnosť a maximum súkromia. Naše skúsenosti so súkromnými lietadlami  sú dizajnované taka by splnili všetky očakávania cestovných potrieb klienta a zahŕňajú súkromného pilota, letušku, a samozrejme, jedlo a nápoje podľa klientovho želania.

Ak potrebujete viac informácií, prosím, kontaktujte nás:


Najlepším spôsobom ako si urobiť z pracovnej cesty mnohonásobnú zaujímavú destináciu :

Ak letíte do viacerých destinácií a premiestňujete sa z jedného miesta na druhé, prestaňte sa obávať či máte zabezpečené ubytovanie, auto, osobného asistenta, bezpečnostné služby, rokovacie salóniky, tlačovú konferenciu, alebo lístky na kultúrne podujatia.

Všetky Vaše potreby zabezpečí jeden poskytovateľ, jedna kontaktná osoba a jedna faktúra na konci cesty.